- Casio

Casio GA-100-1A1
Мъжки часовник Casio G-Shock GA-100-1A1ER
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
Casio GA-100-1A1
Мъжки часовник Casio G-Shock GA-100-1A1ER
• Усилена конструкция защитава часовника от удари и вибрации.
• LED осветяване
• Устойчив на магнитни полета ( *JIS клас Ниво 1 )
• Еквивалентен на стандарт ISO 764
• Световно време
• Хронометър (1/100 сек- 100 ч )
• Измерва изминало време и крайно време. Звукови сигнали при начало и край на измерване. Максимално време 100 часа.
• Отброяване 1/1 мин. - 24 ч.
• 5 ежедневни аларми
• Ежедневната аларма звучи всеки ден в зададения час. Възможност за звуков сигнал на всеки кръгъл час.
• Snooze
• Автоматичен календар; отчита високосните години.
• 12- / 24-часов формат
• Минерално стъкло
• Каишка от полимер
• Водоустойчивост (20 бара/ 200 м) Този часовник може да се носи при къпане – тестван при налягане 20 бара / 200 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281).
• Точност: +/- 15 сек/ мес
• Размери около 55mm x 51,2mm x 16,9mm (H x W x D)
• Тегло около 70 г
• Вид на батерията CR1220
Безплатна доставка за цялата страна
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 51 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 16.9 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO G-SHOCK GA-100-1A1ER
Създаден за най-тежките условия, CASIO G-SHOCK GA-100-1A1ER съчетава легендарната устойчивост на удари с дръзки, агресивен дизайн. Независимо дали сте на улицата или сред природата, този часовник осигурява безупречна издръжливост и точност.
Ключови Предимства
- Устойчив на удари — Проектиран да издържа на падания, вибрации и удари, идеален за активен начин на живот.
- Водоустойчивост до 200 метра — Подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел, осигурява спокойствие във влажна среда.
- Аналогово-дигитален дисплей — Съчетава класически аналогови стрелки с дигитален дисплей за лесно отчитане на време, дата и хронометър.
- Световно време — Показва текущото време в 29 часови зони (48 града) плюс UTC, идеален за пътуващи.
- Хронометър и таймер — Хронометър с точност до 1/1000 секунда и таймер за обратно броене за прецизно измерване на време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 51 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса | 16.9 mm |
| Тахиметър | Не |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO G-SHOCK GA-100-1A1ER
- Оригинална кутия
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




