- Casio

Casio MW-59-1E
Унисекс часовник Casio MW-59-1E
Показва текуща дата от месеца
Минерално стъкло
Верижка и корпус от полимерен материал
Водоустойчивост 5 бара/ 50 метра, може да се носи при къпане - тестван при налягане 5 бара/ 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Точност: ±20 сек/ мес
Размери: 40mm x 36,1mm x 8,9mm (H x W x D)
Тегло: 23 г
Вид на батерията SR920SW
Casio MW-59-1E
Унисекс часовник Casio MW-59-1E
Показва текуща дата от месеца
Минерално стъкло
Верижка и корпус от полимерен материал
Водоустойчивост 5 бара/ 50 метра, може да се носи при къпане - тестван при налягане 5 бара/ 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Точност: ±20 сек/ мес
Размери: 40mm x 36,1mm x 8,9mm (H x W x D)
Тегло: 23 г
Вид на батерията SR920SW
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 45 |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 13.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO MW-59-1EVDF
Създаден за издръжливост и ежедневна надеждност, Casio MW-59-1EVDF съчетава здрав корпус от смола с чист и лесен за четене дисплей. Кварцовият механизъм гарантира точно време, а хронографът и дневният алармен часовник добавят практична функционалност за активния начин на живот.
Ключови Предимства
- Издръжлива конструкция — Корпусът и каишката от смола са устойчиви на удари и износване, идеални за ежедневна употреба.
- Хронограф — Секундомер с точност до 1/100 сек и междинно време за измерване на активности.
- Водоустойчив — Клас на защита 50 метра, подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 45 mm |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса | 13.5 mm |
Какво има в кутията
- Часовник Casio MW-59-1EVDF
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




