- Casio

Безплатна Доставка
Casio G-Shock Wave Ceptor Solar AWG-M100A-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
Casio G-Shock Wave Ceptor Solar AWG-M100A-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Стил | спортен |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 47.5 |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 13.9 мм |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio G-SHOCK AWG-M100A-1AER
Създаден да издържа на най-тежките условия, Casio G-SHOCK AWG-M100A-1AER съчетава здрава конструкция с усъвършенствана слънчева технология. Този аналогово-дигитален часовник предлага надеждно измерване на времето и множество полезни функции за ежедневни приключения.
Ключови Предимства
- Слънчево захранване — Tough Solar системата преобразува светлината в енергия, елиминирайки нуждата от смяна на батерия.
- Устойчив на удари — Класическата G-SHOCK конструкция предпазва от удари и вибрации.
- Водоустойчивост 200m — Подходящ за професионални морски дейности и водни спортове.
- Световно време — Показва времето в 31 часови зони (48 града) с включване/изключване на лятно часово време.
- Super Illuminator LED светлина — Ярка LED подсветка осигурява четливост на тъмно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов (Слънчев) |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 47.5 mm |
| Дебелина на корпуса | 13.9 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




