- Casio

Цена
€122 90 / 240 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Casio G-Shock Wave
Ceptor Solar
AWG-M100B-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
Ceptor Solar
AWG-M100B-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio G-Shock Wave
Ceptor Solar
AWG-M100B-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
Ceptor Solar
AWG-M100B-1AER
G G-RESIST
Аларма многофункционална
Батерия соларна
Верижка полимерна
Водоустойчивост 20 bar
Дата с ден от семицата
Минерално стъкло
Осветление Електролуминисцентно
Радио сверяване
Световно време
Хронометър с времена в паметта
Хронометър с обратно броене
Каишка от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Удароустойчивост
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
Радио сверяване (приемане на радио сигнал гарантира винаги точно време)
Функция за автоматично получаване на сигнала (6 пъти на ден)
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час ON/OFF
LED осветяване на дисплея
Водоустойчивост 20 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 10 метра)
Размер 52mm x 46.4mm x 14.9mm
Тегло 56.4g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | G-Shock |
| Серии | G-Shock |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Водоустойчивост | 20 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 47.5 |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.8 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO G-SHOCK AWG-M100B-1AER
Създаден за най-тежките условия, CASIO G-SHOCK AWG-M100B-1AER съчетава издръжливост със слънчево захранване. Благодарение на Tough Solar системата, часовникът се зарежда от всякаква светлина и не се нуждае от смяна на батерия. Черният корпус и каишка от смола придават модерен и стегнат вид.
Ключови Предимства
- Tough Solar захранване — Преобразува светлината в енергия, осигурявайки непрекъсната работа без смяна на батерии.
- Устойчивост на удари — Проектиран да издържа на падания, удари и вибрации, отговаряйки на легендарната здравина на G-SHOCK.
- Водоустойчивост 200 метра — Подходящ за гмуркане с шнорхел и водни спортове, дава ви увереност във всяка среда.
- Световно време и 5 аларми — Показва часа в 31 часови зони и предлага множество ежедневни аларми за натоварено ежедневие.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов (слънчев) |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 47.5 mm |
| Водоустойчивост | 200 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO G-SHOCK AWG-M100B-1AER
- Оригинална кутия
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




