Аналогов унисекс часовник Q&Q - Q40B-007PY
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : Q40B-007PY
  • : Мъжки
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 35.00 мм.
Дебелина на корпуса: 7.8 мм.
Дъжлина на верижката: 190 мм.
Широчина на верижката: 18.09 мм.
Тегло: 44 гр.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Аналогов циферблат
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 35.00 мм.
Дебелина на корпуса: 7.8 мм.
Дъжлина на верижката: 190 мм.
Тегло: 44 гр.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолУнисекс
ПолУнисекс
Гаранция1 година
Гаранция1 година
ЦвятСив
ЦвятСив
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Форма корпусПравоъгълен
Форма корпусПравоъгълен
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаПластмаса
Материал на каишкатаСмола
Диаметър на корпуса (mm)40
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаБял
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаДа
GMT / Световно времеНе
ПодсветкаНе
Дебелина на корпуса (mm)10
ТахиметърНе
Тегло0.00кг
Ключови Предимства
  • Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
  • Класически аналогов дисплей — Лесно четим циферблат с часовникова и минутна стрелка.
  • Лек и издръжлив — Пластмасов корпус и каишка от смола осигуряват комфорт и дълготрайност.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаПластмаса
Материал на каишкатаСмола
Тип дисплейАналогов
Водоустойчивост3 ATM
Диаметър на корпуса40 mm
Дебелина на корпуса10 mm