- Q&Q

Цена
€32 21 / 63 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DB02J001Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DB02J001Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Показва текуща дата от месеца
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Бял |
| Цвят | Бял |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Стил | спортен |
| Стил | спортен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Сплав |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DB02J001Y
Открийте перфектния баланс между стил и надеждност с мъжкия часовник Q&Q ATTRACTIVE. С елегантен аналогов дисплей и здрава конструкция, този часовник е идеален за ежедневно носене, предлагайки както изисканост, така и точност.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Устойчив корпус — Изработен от висококачествена сплав за дълготрайна употреба.
- Водоустойчив — Подходящ за ежедневна употреба с водоустойчивост 3 ATM.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Сплав |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 40 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Сребрист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
Какво има в кутията
- Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DB02J001Y
- Оригинална опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




