- Q&Q

Q&Q часовник DF06J305
Унисекс часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DF06J305Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Q&Q часовник DF06J305
Унисекс часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DF06J305Y
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки (час,минута,секунда)
Водоустойчивост 5 бара / 50 метра – тестван при налягане 5 бара / 50 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Квадратен |
| Форма корпус | Квадратен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Стил | ежедневен |
| Стил | ежедневен |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса (mm) | 42 |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DF06J305Y
Този стилен мъжки часовник от Q&Q съчетава елегантен сребрист корпус с удобна синя силиконова каишка, идеален за ежедневно носене. Чистият бял циферблат с прозорец за дата ви помага да сте точни с лекота.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Водоустойчив — Подходящ за ежедневна употреба, устойчив на пръски и дъжд.
- Функция за дата — Удобен прозорец за дата на 3 часа за бърза справка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса | 42 mm |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса | 10 mm |
Какво има в кутията
- Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DF06J305Y
- Оригинална опаковка
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




