- Q&Q

Цена
€43 97 / 86 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Q&Q часовник DA89J004Y
Дамски часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA89J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
3 показатели-(ден,дата,24-часа)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Дамски часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA89J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
3 показатели-(ден,дата,24-часа)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Q&Q часовник DA89J004Y
Дамски часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA89J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
3 показатели-(ден,дата,24-часа)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Дамски часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA89J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
3 показатели-(ден,дата,24-часа)
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Зелен |
| Цвят | Зелен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Стил | ежедневен |
| Стил | ежедневен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски часовник Q&Q ATTRACTIVE DA89J004Y – Елегантност и точност
Този стилен дамски часовник на Q&Q съчетава класически аналогов дизайн с надежден японски кварцов механизъм. Корпусът в цвят розово злато и белият циферблат създават вечен вид, който допълва всяка визия – идеален аксесоар за ежедневието или специални поводи.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Корпус в цвят розово злато и бял циферблат със златни стрелки и индекси за изискан вид.
- Надежден кварцов механизъм — Японски кварцов механизъм осигурява точно отмерване на времето с минимална поддръжка.
- Комфортно прилягане — Метална гривна с регулируеми звена осигурява сигурно и удобно носене през целия ден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса | 30 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
Какво има в кутията
- Дамски часовник Q&Q ATTRACTIVE DA89J004Y
- Оригинална опаковка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




