- Q&Q

Дамски аналогов часовник Q&Q Superior - S299J200Y
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от висококачествена неръждаема стомана
Верижка изработена от висококачествена неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 1 година
Дамски аналогов часовник Q&Q Superior - S299J200Y
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Корпус изработен от висококачествена неръждаема стомана
Верижка изработена от висококачествена неръждаема стомана
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 1 година
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Форма корпус | Правоъгълен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса (mm) | 28 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 8 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Q&Q Superior - S299J200Y
Открийте вечната елегантност с дамския аналогов часовник Q&Q Superior S299J200Y, който съчетава класически дизайн с надежден кварцов механизъм. Идеален за ежедневно носене, този часовник е стилен аксесоар, подходящ за всяка визия.
Ключови Предимства
- Елегантен дизайн — Аналогов циферблат с корпус и гривна в златист цвят, подходящ както за ежедневието, така и за специални поводи.
- Надежден кварцов механизъм — Осигурява точно времеизмерване с минимална поддръжка.
- Издръжлива конструкция — Минерално стъкло и удобна метална гривна за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса | 28 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса | 8 mm |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q Superior S299J200Y
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




