Мъжки аналогов часовник Q&Q - QZ94J201Y
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : QZ94J201Y
  • : Мъжки
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Аналогов циферблат - 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Метален корпус
Метална верижка
Диаметър на корпуса: 40.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.00 мм.
Широчина на верижката: 20.1 мм.
Тегло: 97 гр.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 1 година
Метален корпус
Метална верижка
Диаметър на корпуса: 40.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.00 мм.
Тегло: 97 гр.
Гаранция: 1 година
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолМъжки
ПолМъжки
ЦвятСребрист
ЦвятСребрист
Материал Каишка/ВерижкаМетал
Материал Каишка/ВерижкаМетал
Форма корпусКръгъл
Форма корпусКръгъл
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаНеръждаема стомана
Материал на каишкатаПластмаса
Диаметър на корпуса (mm)40
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаБял
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаНе
GMT / Световно времеНе
ПодсветкаНе
Дебелина на корпуса (mm)10
ТахиметърНе
Тегло0.00кг
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Диаметър на корпуса40 mm
Дебелина на корпуса10 mm