- VCom

Цена
€8 02 / 15 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG442GD-3m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: DVI 24+1Мъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213586
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG442GD-3m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: DVI 24+1Мъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213586
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG442GD-3m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: DVI 24+1Мъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213586
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG442GD-3m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: DVI 24+1Мъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213586
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 1 | DVI 24+1 |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | DVI 24+1 |
| ДЪЛЖИНА | 3 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | Full HD (1920 x 1080) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DUAL LINK DVI |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 18 Gb/s |
| Тегло | 0.31кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DVI |
| Конектор B | DVI |
| Дължина (m) | 3 |
| Максимална резолюция | 2K |
| Версия на стандарта | DVI Dual Link |
| Позлатени конектори | Не |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.31кг |
VCom DVI 24+1 Dual Link кабел M/M +2 феррита - CG442GD-3m
Предавайте цифрово видео с безупречно качество с VCom CG442GD-3m DVI-D Dual Link кабел. Двойните ферритни филтри елиминират електромагнитните смущения, осигурявайки стабилна връзка за вашия монитор или проектор.
Ключови Предимства
- Dual Link производителност — Поддържа резолюции до 2560x1600 за детайлно изображение.
- Интегрирани ферритни филтри — Намаляват шума и подобряват надеждността на сигнала.
- Издръжлива конструкция — Формовани конектори с предпазване от огъване за дълъг живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DVI |
| Конектор B | DVI |
| Дължина | 3 m |
| Максимална резолюция | 2K |
| Версия на стандарта | DVI Dual Link |
| Позлатени конектори | Не |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- 1x VCom DVI-D Dual Link кабел 3m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




