- VCom

Цена
€4 52 / 8 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG481G-10m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 10 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213494
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG481G-10m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 10 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213494
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: VCOM
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG481G-10m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 10 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213494
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: CG481G-10m
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DVI 24+1Мъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 10 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: Full HD (1920 x 1080)
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 18 Gb/s
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: DUAL LINK DVI
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895182213494
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 1 | DVI 24+1 |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 10 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | Full HD (1920 x 1080) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | DUAL LINK DVI |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 18 Gb/s |
| Тегло | 0.67кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DVI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 10 m |
| Максимална резолюция | 2K |
| Версия на стандарта | DVI Dual Link |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Не |
| Поддръжка на звук | Не |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.67кг |
VCom DVI 24+1 Dual Link M към HDMI M кабел - 10m (CG481G-10m)
Свържете вашето устройство с DVI изход към HDMI монитор или проектор на разстояние до 10 метра. Кабелът поддържа Dual Link DVI за резолюции до 2560x1600, което го прави идеален за презентации, цифрови табели или разширяване на работния плот.
Ключови Предимства
- Голяма дължина — 10 метра ви позволяват гъвкаво разположение на устройствата.
- Dual Link поддръжка — Осигурява по-висока честотна лента за резолюции до 2560x1600.
- Plug and Play — Не изисква външно захранване или драйвери; просто свържете и използвайте.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DVI 24+1 Dual Link Male |
| Конектор B | HDMI Male |
| Дължина | 10 m |
| Максимална резолюция | 2560x1600 |
| Версия на стандарта | DVI Dual Link |
| Поддръжка на звук | Не |
| Позлатени конектори | Да |
Какво има в кутията
- VCom DVI 24+1 Dual Link M към HDMI M кабел - 10m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




