- HAMA

- За свързване на компютър, лаптоп, MacBook с принтер, скенер или факс за прехвърляне на цифрови данни, сигнали и захранване
- Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупване на кабела
- Медни проводници за бърз трансфер на данни и най-добро захранване
Връзка: USB-Typ-A-Plug, USB-Typ-B-Plug
USB стандарт: USB 2.0
Макс. Скорост на трансфер на данни: 480 Mbit/s
Макс. Пренос на електричество: 0,5 A
Тип: Двойно екраниран
Дължина: 1,5м
- За свързване на компютър, лаптоп, MacBook с принтер, скенер или факс за прехвърляне на цифрови данни, сигнали и захранване
- Гъвкавите материали гарантират оптимална защита от прегъване и предотвратяват счупване на кабела
- Медни проводници за бърз трансфер на данни и най-добро захранване
Връзка: USB-Typ-A-Plug, USB-Typ-B-Plug
USB стандарт: USB 2.0
Макс. Скорост на трансфер на данни: 480 Mbit/s
Макс. Пренос на електричество: 0,5 A
Тип: Двойно екраниран
Дължина: 1,5м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел USB |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Съвместими модели | Универсален |
| Дължина | 1.5 м |
| Цвят | Черен |
| Скорост на обмен на данни | 480 MBit/s |
| Екраниран | Да |
| Тегло | 0.06кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | USB-B |
| Дължина (m) | 1.8 m |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
| Позлатени конектори | Не |
| Тегло | 0.06кг |
HAMA USB 2.0 кабел A-B - 1.8м
Свържете вашето USB-B периферно устройство (принтер, скенер и др.) към компютъра с този надежден HAMA USB 2.0 кабел. Той поддържа скорост на трансфер до 480 Mbps и е напълно обратно съвместим с USB 1.1.
Ключови Предимства
- Високоскоростен трансфер — USB 2.0 стандартът осигурява бърз трансфер на файлове и гладка работа на периферията.
- Екраниран дизайн — Предпазва от електромагнитни смущения за стабилна производителност.
- Издръжлива конструкция — Качествени материали гарантират дълготрайна връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | USB-A |
| Конектор B | USB-B |
| Дължина | 1.8 м |
| Стандарт на кабела | USB 2.0 |
| Екраниран | Да |
| Цвят | Черен |
| Позлатени конектори | Не |
Какво има в кутията
- 1x HAMA USB 2.0 кабел A-B (1.8 м)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




