- Vention

Цена
€1 66 / 3 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: IBEHD
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-6Мъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-6Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.50 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794749030
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: IBEHD
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-6Мъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-6Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.50 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794749030
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: IBEHD
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-6Мъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-6Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.50 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794749030
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: IBEHD
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: LAN UTP CAT-6Мъжки
КОНЕКТОР 2: Lan UTP CAT-6Мъжки
ДЪЛЖИНА: 0.50 m
ЦВЯТ: Сив
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ: 1000 Mb/s
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794749030
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | LAN UTP CAT-6 |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | Lan UTP CAT-6 |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 0.50 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 1000 Mb/s |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Категория на кабела | Cat6 |
| Дължина (m) | 0.5 |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | UTP |
| Материал на проводника | Мед (CU) |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Цвят | Сив |
| За външен монтаж | Не |
| Тегло | 0.03кг |
Vention Cat.6 UTP Patch кабел 0,5M Сив
Получете надеждна и бърза мрежова връзка с Vention Cat.6 UTP кабела. С дължина 0,5 метра, той е идеален за свързване на устройства в домашни и офис мрежи, осигурявайки стабилен трансфер на данни за стрийминг, игри и работа.
Ключови Предимства
- Висока скорост — Поддържа до 1 Gbps, подходящ за изискващи приложения.
- Надеждна връзка — Позлатени контакти от 50 микрона предотвратяват корозия и гарантират стабилен сигнал.
- Издръжлива конструкция — Укрепена обвивка и предпазител предпазват кабела от повреди при монтаж.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Категория | Cat6 |
| Дължина | 0,5 m |
| Тип конектор | RJ45 |
| Екраниране | UTP |
| Материал на проводника | Мед (CU) |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Цвят | Сив |
Какво има в кутията
- 1 x Vention Cat.6 UTP Patch кабел 0,5M Сив
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












