  • : TED-12V-102-AGM
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Оловна Гелова Батерия за соларни системи 12V / 102Ah - 330/ 173/ 220 mm  AGM  TED ELECTRIC
Напрежение: 12V
Капацитет: 102Ah
Размери: 330 x 173 x 220 мм
Тип терминал: F12/M8
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 102Ah
Размери: 330 x 173 x 220 мм
Тип терминал: F12/M8
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Капацитет100 Ah
Размери328 x 172 x 219 mm
Размери328 x 172 x 219 mm
КонекториТип-Insert M8: Позиция-C
Капацитет100 Ah
Тегло28.50кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)102 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF11 (M6)
Проектен живот (years)10 години
Дължина (mm)330 mm
Ширина (mm)173
Височина (mm)220
Тегло (kg)30.0
Тегло28.50кг
Оловна гелова батерия TED ELECTRIC, 12V, 102Ah, AGM
Ключови Предимства
  • Дълъг експлоатационен живот — До 10 години в буферен режим при 20°C.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (20h)102 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF11 (M6)
Проектен живот10 години
Дължина330 mm
Ширина173 mm
Височина220 mm
Какво има в кутията
  • 1 x Батерия TED ELECTRIC 12V 102Ah AGM