- CANON

Цена
€19 56 / 38 26 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA MG2150, MG3150, MG4150, TS5150, TS5151, MG3650S |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 180 pages of A4 documents at ISO/IEC 24711 |
| Обем, ml | 8 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 355 |
| Обем (ml) | 12 |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA серия |
| OEM код | 5225B001 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.14кг |
Оригинален касет с мастило Canon PG-540 Черен
Получавайте остри, висококонтрастни черно-бели документи с оригиналния касет с мастило Canon PG-540. Проектиран за надеждна работа и постоянно качество, той е идеалният избор за ежедневно домашно и офис печатане.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Canon — Оригиналното мастило на Canon гарантира ясен, устойчив на размазване текст и дълготрайни разпечатки.
- Лесен монтаж — Проста смяна без инструменти ви връща към печатането за секунди.
- Надеждна работа — Постоянният поток на мастило предотвратява ивици и гарантира професионален вид на всяка страница.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Капацитет (страници) | 355 |
| Обем (ml) | 12 |
| OEM код | 5225B001 |
Какво има в кутията
- 1 x Касет с мастило Canon PG-540 Черен
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




