- Sekonda

Цена
€71 58 / 140 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки аналогов часовник Sekonda Sports - S-1580.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Каишка от полимерен материал
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Диаметър на корпуса: 43.00 мм.
Дебелина на корпуса: 10.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Каишка от полимерен материал
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Диаметър на корпуса: 43.00 мм.
Дебелина на корпуса: 10.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки аналогов часовник Sekonda Sports - S-1580.00
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Каишка от полимерен материал
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Диаметър на корпуса: 43.00 мм.
Дебелина на корпуса: 10.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Каишка от полимерен материал
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Диаметър на корпуса: 43.00 мм.
Дебелина на корпуса: 10.00 мм.
Водоустойчивост 5 BAR - Допускат се леки пръски вода. Не се препоръчва обилно мокрене
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 42 |
| Водоустойчивост | 50 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки аналогов часовник Sekonda Sports - S-1580.00
Бъдете точни с часовника Sekonda Sports S-1580.00, създаден за активен начин на живот. Неговият здрав корпус и надежден кварцов механизъм осигуряват прецизно отчитане на времето, а удобната гривна го прави идеален за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Прецизен кварцов механизъм — Точно и безпроблемно японско движение, което ви държи точни.
- Здрава конструкция — Корпус от неръждаема стомана и минерално стъкло, устойчиви на надраскване.
- Водоустойчивост до 50 м — Подходящ за плуване и шнорхелинг, не за гмуркане.
- Показване на дата — Удобен прозорец на 3 часа за бърза справка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 42 mm |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Sekonda Sports S-1580.00
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




