- PHILIPS

Цена
€14 77 / 28 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Sonicare ProResults HX6012 - Replacement brushhead - for toothbrush (pack of 2)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Snap-on brush head
Easy brush head placement and handle cleaning! - Angled radial-trimmed bristles
The curved surface area created by angled, radial-trimmed bristles helps maintain contact with the surfaces of the teeth and gums as the brush head pivots, covering a larger surface area without increasing the size of the brush head. - Contoured bristles
These Philips Sonicare electric toothbrush bristles are trimmed in a contoured pattern to fit the natural shape of teeth. The peaks and valleys along the length of the brush head are ergonomically designed to follow teeth topography and fit in between teeth so you're less likely to miss places when you brush. - Maximize cleaning performance
Thoughtful design and precision engineering ensure that when this Philips Sonicare replacement brushes are combined with the sonic motion and flexible brushing modes, you get a thorough clean.
| General | |
|---|---|
| Packaged Quantity | 2 (specifications are for single item) |
| Product Type | Replacement brushhead |
| Intended for | Toothbrush |
| Package Content | Travel cap x 2 Replacement brush head x 2 |
| Features | Reminder Bristles, contoured bristles, angled radial-trimmed bristles |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 7 cm |
| Depth (Shipping) | 2.2 cm |
| Height (Shipping) | 21.6 cm |
| Weight (Shipping) | 0.034 kg |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Packaged Quantity | 2 (specifications are for single item) |
| Marketing Description | This replacement brush head for Sonicare electric toothbrush has larger surface area and contoured bristles that thoroughly clean and massage teeth and gums! |
| Marketing Description | This replacement brush head for Sonicare electric toothbrush has larger surface area and contoured bristles that thoroughly clean and massage teeth and gums! |
| Product Type | Replacement brushhead |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Intended for | Toothbrush |
| Product Type | Replacement brushhead |
| Package Content | Travel cap x 2 Replacement brush head x 2 |
| Features | Reminder Bristles, contoured bristles, angled radial-trimmed bristles |
| Width (Shipping) | 7 cm |
| Depth (Shipping) | 2.2 cm |
| Height (Shipping) | 21.6 cm |
| Weight (Shipping) | 0.034 kg |
| Features | Reminder Bristles, contoured bristles, angled radial-trimmed bristles |
| Packaged Quantity | 2 (specifications are for single item) |
| Intended for | Toothbrush |
| Package Content | Travel cap x 2 Replacement brush head x 2 |
| Width (Shipping) | 7 cm |
| Depth (Shipping) | 2.2 cm |
| Height (Shipping) | 21.6 cm |
| Weight (Shipping) | 0.034 kg |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология | Соник |
| Брой включени глави (count) | 2 |
| Тегло | 0.03кг |
Philips Sonicare ProResults Standard резервни глави за четка 2 бр.
Постигнете безупречно чисти зъби с резервните глави Philips Sonicare ProResults. Благодарение на диамантено оформените влакна и контурния дизайн, те премахват до 7 пъти повече плака от ръчната четка, като същевременно се грижат за здравето на венците.
Ключови Предимства
- Отлично отстраняване на плака — Диамантените влакна проникват дълбоко между зъбите за цялостно почистване.
- Нежни към венците — Меките, заоблени влакна предпазват чувствителните венци, докато почистват ефективно.
- Лесна употреба — Щракват лесно върху всички четки Philips Sonicare с дръжки ProResults или ProResults Platinum.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на четката | Соник |
| Брой включени глави | 2 |
| Съвместимост | Philips Sonicare ProResults & ProResults Platinum дръжки |
Какво има в кутията
- 2x Philips Sonicare ProResults Standard резервни глави
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




