- PHILIPS

Цена
€56 75 / 110 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Sonicare 3100 series HX3671 - Tooth brush - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Advanced sonic technology
Powerful bristle vibrations drive microbubbles deep between your teeth and along your gum line for a refreshing experience. - Removes plaque better
The Sonicare electric toothbrush with advanced sonic technology removes plaque better. It removes plaque from your teeth and along the gum line while protecting your gums. - Protects your gums
Built-in pressure sensor automatically detects pressure you apply, warns you, and reduces the toothbrush vibrations automatically to help protect your gums. The toothbrush will make a pulsing sound as a reminder to ease off the pressure. - SmartTimer and QuadPacer
2-minute SmarTimer and 30-second QuadPacer guide you to brush for the recommended time in all areas of your mouth to ensure a complete clean. - Designed around you
Slim, lightweight, and ergonomic design makes the toothbrush easy to hold and use so that you can get an amazing clean without any strain.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Tooth brush |
| Category | Oral health care |
| Colour | Black |
| Electric Toothbrushes | |
| Brushing Modes | Clean |
| Brushing Modes Qty | 1 |
| Replacement Brush Compatibility | C1 ProResults standard Replacement head |
| Features | Interval timer, vibrating handle |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Indicators | Battery level, replace brush heads, pressor sensor |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Brush head Charging stand |
| Power | |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 5 V |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Battery Charging | Yes |
| Battery Life | Up to 14 days |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | Sonic technology combined with brush action gently removes plaque better than a manual toothbrush. |
| Marketing Description | Sonic technology combined with brush action gently removes plaque better than a manual toothbrush. |
| Product Type | Tooth brush |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Product Type | Tooth brush |
| Features | Interval timer, vibrating handle |
| Category | Oral health care |
| Colour | Black |
| Colour | Black |
| Brushing Modes Qty | 1 |
| Replacement Brush Compatibility | C1 ProResults standard Replacement head |
| Features | Interval timer, vibrating handle |
| Indicators | Battery level, replace brush heads, pressor sensor |
| Category | Oral health care |
| Brushing Modes Qty | 1 |
| Replacement Brush Compatibility | C1 ProResults standard Replacement head |
| Included Accessories | Brush head Charging stand |
| Power Source | Battery |
| Indicators | Battery level, replace brush heads, pressor sensor |
| Voltage | 5 V |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Battery Charging | Yes |
| Battery Life | Up to 14 days |
| Included Accessories | Brush head Charging stand |
| Warranty | 2 years |
| Power Source | Battery |
| Voltage | 5 V |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Battery Charging | Yes |
| Battery Life | Up to 14 days |
| Warranty | 2 years |
| Brushing Modes | Clean |
| Brushing Modes | Clean |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология | Соник |
| Захранване | Акумулаторна |
| Режими на почистване (count) | 1 |
| Живот на батерията (days) | 14 |
| Сензор за натиск | Да |
| Таймер | Да |
| Брой включени глави (count) | 1 |
| Bluetooth/Приложение | Не |
| Включен калъф за пътуване | Не |
| Движения в минута (count) | 62 000 |
| Цвят | Черен |
| За | Възрастни |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Sonicare Series 3100 Електрическа четка за зъби – Черен
Постигнете безупречно почистване с Philips Sonicare Series 3100. Соничната технология генерира до 62 000 движения в минута, което ефективно премахва плаката и поддържа венците здрави. Вграденият сензор за натиск ви предупреждава, когато четкате прекалено силно, предпазвайки венците и емайла.
Ключови Предимства
- Сензор за натиск — Предупреждава при прекалено силно четкане, за да предпази венците и емайла.
- Сонична технология — До 62 000 движения в минута за ефективно отстраняване на плака.
- Компактен дизайн — Ергономична дръжка за удобно и прецизно четкане.
- Smartimer — Автоматично спира след 2 минути, осигурявайки препоръчителното от зъболекарите време за четкане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Технология на четката | Соник |
| Захранване | Акумулаторна |
| Режими на почистване | 1 |
| Живот на батерията | 14 дни |
| Сензор за натиск | Да |
| Таймер | Да |
| Брой включени глави | 1 |
| Bluetooth/Приложение | Не |
| Включен калъф за пътуване | Не |
| Движения в минута | 62 000 |
| Цвят | Черен |
| За | Възрастни |
Какво има в кутията
- 1 дръжка Philips Sonicare Series 3100
- 1 глава ProResults
- 1 зарядно устройство
- 1 ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










