- PHILIPS

Цена
€40 19 / 78 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips SH71 - Shaving head - for shaver (pack of 3)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Compatible with S7000, S5000
SH71 replacement heads are compatible with all Shavers Series 7000 (S7xxx) and angular shaped Series 5000 (S5xxx). They are not compatible with the rounded Series 5000, which use SH50 replacement heads instead. - SteelPrecision blades
With up to 90.000 cutting actions per minute, the SteelPrecision blades shave close, cutting more hair per stroke. The 45 high-performance blades are self-sharpening and made in Europe. - Reset your shaver to new
Replace the shaver heads and get back to 100% performance.
| General | |
|---|---|
| Packaged Quantity | 3 (specifications are for single item) |
| Product Type | Shaving head |
| Intended for | Shaver |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 9.8 cm |
| Depth (Shipping) | 2.1 cm |
| Height (Shipping) | 11.5 cm |
| Weight (Shipping) | 0.037 kg |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Shaving head |
| Marketing Description | Within two years, your shaver heads cut 9 million hairs on your face. Replace the shaver heads and get back to 100% performance. |
| Marketing Description | Within two years, your shaver heads cut 9 million hairs on your face. Replace the shaver heads and get back to 100% performance. |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Product Type | Shaving head |
| Packaged Quantity | 3 (specifications are for single item) |
| Intended for | Shaver |
| Width (Shipping) | 9.8 cm |
| Depth (Shipping) | 2.1 cm |
| Height (Shipping) | 11.5 cm |
| Weight (Shipping) | 0.037 kg |
| Packaged Quantity | 3 (specifications are for single item) |
| Intended for | Shaver |
| Width (Shipping) | 9.8 cm |
| Depth (Shipping) | 2.1 cm |
| Height (Shipping) | 11.5 cm |
| Weight (Shipping) | 0.037 kg |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Мрежа/Акумулаторна |
| Употреба | Брада |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина (count) | 3 |
| Живот на батерията (min) | 50 |
| Диапазон на дължина на рязане (mm) | 0.4-1.4 |
| Брой гребени/накрайници (count) | 3 |
| Време за зареждане (min) | 60 |
| Мокро и сухо използване | Да |
| Дисплей | LED |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.04кг |
PHILIPS SH71/50 Самобръсначки 5000 7000 Серия
Възстановете оптималната производителност на вашата самобръсначка Philips Series 5000 или 7000 с оригинални резервни ножове. SH71/50 предлага усъвършенствани остриета за близко и комфортно бръснене, като запазва оригиналното прилягане и издръжливост.
Ключови Предимства
- Прецизни остриета — Самозаточващите се стоманени остриета осигуряват постоянно качество на рязане.
- Лесна подмяна — Щракващ дизайн за бърз монтаж без инструменти.
- Съвместимост — Проектирани за самобръсначки Philips Series 5000 и 7000.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | Philips Series 5000, 7000 |
| Материал на остриетата | Самозаточваща се стомана |
| Количество | 3 бр. ножове |
Какво има в кутията
- 3x Ножове за бръснене
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




