- PHILIPS

Цена
€61 11 / 119 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips HAIRCLIPPER Series 5000 HC5650 - Hair clipper - cordless
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Trim-n-Flow Pro technology
The innovative comb design allows cut hair to flow away from the blades during use, preventing even long hair from getting stuck in the comb, so you can start and finish your style without interruption. - Comfortable grip
The Series 5000 is designed to be comfortable to use, convenient to handle and easy to operate. The special texture and grip allow you to easily move the clipper and cut all around your head. - DualCut technology
Power through any type of hair with the advanced DualCut technology: an innovative two-sided cutting element that cuts hair twice as fast as one-sided blades. - Stainless-steel blades
Self-sharpening stainless-steel blades are incredibly long lasting.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hair clipper - cordless |
| Category | Haircare, hair removal |
| Shavers, Trimmers & Epilators | |
| Cutter Width | 41 mm |
| Blade Material | Stainless steel |
| Length Settings | 0.5-28 mm (28 steps) |
| Guide Combs Qty | 3 |
| Miscellaneous | |
| Fully Washable | Yes |
| Included Accessories | Cleaning brush Beard comb Comb attachment x 2 Travel case |
| Power | |
| Power Source | AC power adapter, battery |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Battery Charging | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hair clipper - cordless |
| Marketing Description | Get an even haircut thanks to DualCut and Trim-n-Flow Pro technology. The comb design prevents hair of any length from getting stuck in the comb, so you can finish your style in one go. |
| Marketing Description | Get an even haircut thanks to DualCut and Trim-n-Flow Pro technology. The comb design prevents hair of any length from getting stuck in the comb, so you can finish your style in one go. |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Category | Haircare, hair removal |
| Product Type | Hair clipper - cordless |
| Category | Haircare, hair removal |
| Included Accessories | Cleaning brush Beard comb Comb attachment x 2 Travel case |
| Warranty | 2 years |
| Fully Washable | Yes |
| Included Accessories | Cleaning brush Beard comb Comb attachment x 2 Travel case |
| Cutter Width | 41 mm |
| Blade Material | Stainless steel |
| Power Source | AC power adapter, battery |
| Blade Material | Stainless steel |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Cutter Width | 41 mm |
| Warranty | 2 years |
| Battery Charging | Yes |
| Guide Combs Qty | 3 |
| Fully Washable | Yes |
| Power Source | AC power adapter, battery |
| Battery Technology | Lithium Ion |
| Battery Charging | Yes |
| Guide Combs Qty | 3 |
| Length Settings | 0.5-28 mm (28 steps) |
| Length Settings | 0.5-28 mm (28 steps) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Коса |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина (count) | 28 |
| Живот на батерията (min) | 90 мин |
| Диапазон на дължина на рязане (mm) | 0.5–23 mm |
| Брой гребени/накрайници (count) | 3 |
| Време за зареждане (min) | 60 мин |
| Мокро и сухо използване | Не |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Машинка за подстригване Series 5000 HC5650/15
Постигнете прецизно и комфортно подстригване у дома с машинката Philips Series 5000. Благодарение на технологията Trim-n-Flow PRO, космите се насочват директно към остриетата, което намалява дърпането и осигурява гладко рязане.
Ключови Предимства
- Технология Trim-n-Flow PRO — Патентован дизайн на остриетата, който насочва космите за ефективно и безпроблемно подстригване.
- 28 настройки за дължина — От 0,5 mm до 23 mm, изберете идеалната дължина с вграденото колело.
- 90 минути без кабел — Пълно зареждане осигурява до 90 минути работа, достатъчно за няколко сесии.
- Бързо зареждане — Само 1 час за пълно зареждане и 5 минути за бързо подстригване.
- Самонаточващи се остриета — Стоманените остриета остават остри за дълготрайна производителност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Коса |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина | 28 |
| Живот на батерията | 90 мин |
| Диапазон на дължина на рязане | 0,5–23 mm |
| Време за зареждане | 60 мин |
| Мокро и сухо използване | Не |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Philips Series 5000 машинка за подстригване HC5650/15
- 3 гребена (3, 6, 9 mm)
- Четка за почистване
- Адаптер за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













