- HP_INC.

Цена
€27 92 / 54 61 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 305XL - 5 ml - High Yield - colour (cyan, magenta, yellow) - original - ink cartridge - for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX; DeskJet Plus 41XX; ENVY 60XX, 64XX; ENVY Pro 64XX
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | Western Europe |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Colour (cyan, magenta, yellow) |
| Included Qty | 1-pack |
| Capacity | 5 ml |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4155e HP ENVY 6010, 6010e, 6020, 6020e, 6022, 6022e, 6030, 6030e, 6032, 6032e, 6034, 6034e, 6052, 6052e, 6055, 6055e, 6058, 6075, 6420e, 6430e, 6452e, 6458e HP ENVY Pro 6420, 6422, 6430, 6430e, 6432, 6432e, 6452, 6454, 6455, 6455e, 6458, 6475 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Marketing Description | Print crisp text and vivid color photos for home and small business with HP original ink cartridges. |
| Marketing Description | Print crisp text and vivid color photos for home and small business with HP original ink cartridges. |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 50 g |
| Colour | Colour (cyan, magenta, yellow) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Capacity | 5 ml |
| Colour | Colour (cyan, magenta, yellow) |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4 |
| Yield | Up to 200 pages ISO/IEC 24711 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Deskjet 2320, 2330, 2710, 2710e, 2720, 2720e, 2721, 2721e, 2722, 2722e, 2723, 2723e, 2724, 2732, 2742, 2742e, 2752, 2755, 2755e, 2776, 4110e, 4120e, 4121e, 4130e, 4152e, 4158e HP DeskJet Plus 4110, 4120, 4122, 4122e, 4130, 4140, 4152, 4155, 4 |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 40 g |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.3 cm |
| Capacity | 5 ml |
| Shipping Depth | 3.7 cm |
| Shipping Height | 11.5 cm |
| Localisation | Western Europe |
| Shipping Weight | 50 g |
| Localisation | Western Europe |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Три-цветна |
| Капацитет (страници) (pages) | 330 страници |
| Обем (ml) | 8.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | 3YM63AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.05кг |
Оригинален мастилен касет HP 305XL High Yield Три-цветен
Получете повече разпечатки с оригиналния мастилен касет HP 305XL High Yield Три-цветен. Проектиран за принтери от сериите HP DeskJet 2800e и 4200e, този касет доставя живи цветни документи и снимки, като предлага до 2 пъти по-голям капацитет от стандартните касети. Доверете се на оригиналните мастила HP за последователна и надеждна работа.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Отпечатва до 330 страници в цвят, намалявайки смяната на касети.
- Живи цветове — Оригиналното три-цветно мастило HP осигурява остри текстове и наситена графика.
- Надеждна работа — Създаден за HP принтери, гарантира постоянни резултати и минимални отпадъци.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип касет | Оригинален |
| Цвят | Три-цветна |
| Капацитет (страници) | 330 страници |
| OEM код | 3YM63AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Багрилно |
Какво има в кутията
- 1 x HP 305XL High Yield Три-цветен оригинален мастилен касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








