- EPSON

| Приложение | Wide-format InkJet Printers |
| Размер | 24" (610 mm) x 30.5 m |
| Тегло, g/m2 | 250 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-matte |
| Брой листа | 1 roll |
| Други | Graphic Arts - Proofing Paper |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€161 28 / 315 44 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Media | |
|---|---|
| Media Type | Proofing paper |
| Surface Finish | Semi-matte |
| Coating | Resin coated |
| Media Sizes | Roll A1 (61.0 cm x 30.5 m) |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Media Thickness | 9.9 mil |
| Media Colour | White |
| Included Qty | 1 roll(s) |
| Media Weight | 225 g/m² |
| Miscellaneous | |
| Colour Category | White |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Epson Stylus Pro 11880, Pro 11880 AGFA, Pro 11880 Xerox, Pro 7880, Pro 7890, Pro 7890 AGFA, Pro 7900, Pro 7900 AGFA, Pro 9800 Xrite Eye One Pro Epson Edition, Pro 9880, Pro 9890, Pro 9890 AGFA, Pro 9900, Pro WT7900, Pro WT7900 Designer Edition Epson SureColor SC-P10000, SC-P20000, SC-P6000, SC-P7000, SC-P7000V, SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P8000, SC-P9000, SC-P9000V, SC-P9500, SC-P9500 Spectro, SC-T5200DMFP, SC-T5200MFP, SC-T7200 MFP, SC-T7200D, SC-T7200D MFP, SC-T7200D-PS |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | 24" x 30.5 m |
| Грамаж (g/m²) | 250 g/m² |
| Листа в пакет (count) | 1 |
| Покритие | Полу-гланц |
| Вид хартия | За мастиленоструен |
| Цвят | Бяла |
| Белота (CIE) | 100 |
| Двустранен печат | Да |
| Рециклирана | Не |
| Тегло | 5.90кг |
Хартия за цветопроба Epson Proofing Paper White Semimatte, 24" x 30.5 m, 250 g/m²
Тази премиум хартия за цветопроба осигурява точно и последователно възпроизвеждане на цветовете за професионална графика и фотография. Бялата полуматова повърхност предлага гладък, неотразяващ завършек, идеален за критична цветопроба и презентации.
Ключови Предимства
- Точна цветопроба — Последователни и повторяеми резултати за критични цветови приложения.
- Полуматова повърхност — Намалява отблясъците, като запазва отлична острота и детайлност.
- Високо тегло (250 g/m²) — Издръжлива и стабилна, подходяща за обработка и излагане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер | 24" x 30.5 m (ролка) |
| Грамаж (g/m²) | 250 |
| Покритие | Полу-гланц |
| Вид хартия | За мастиленоструен |
| Цвят | Бяла |
Какво има в кутията
- 1 x Ролка Epson Proofing Paper White Semimatte (24" x 30.5 m)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




