- BROTHER

| Съвместимост | Compatible with selected RJ and TD printers |
| Тип лента | Direct thermal Continuous receipt roll |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 76 mm |
| Дължина на лентата, m | 42 m |
| Други | The 76mm receipt paper produces high-quality direct thermal print outs, perfect for customer receipts, delivery confirmations, tickets and fines |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€38 84 / 75 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Media | |
|---|---|
| Media Type | Continuous paper |
| Media Sizes | Roll (7.6 cm x 42 m) |
| Printing Technology | Direct thermal |
| Media Colour | White |
| Included Qty | 1 roll(s) |
| Miscellaneous | |
| Colour Category | White |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Brother RJ-2030, TD-2020, TD-2120N, TD-2130N, TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD-4550DNWB Brother RuggedJet RJ-2030, RJ-2050, RJ-2140, RJ-2150, RJ-3050, RJ-3150, RJ-4230B, RJ-4250WB |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 76 mm |
| Височина на етикета (mm) | 76 |
| Материал | Термохартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 12.7 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 80 |
| Ролки в пакет (count) | 8 |
| Тегло | 0.23кг |
Brother DT Receipt 76mm непрекъсната термохартия (пакет от 8 ролки)
Осигурете непрекъсната работа на вашето POS устройство с този пакет от 8 ролки термохартия Brother. С ширина 76 мм, тези ролки осигуряват ясни и безпроблемни разписки, които поддържат бизнеса ви ефективен.
Ключови Предимства
- Висока съвместимост — Подходяща за Brother термопринтери и много други POS системи.
- Непрекъсната ролка — Без празнини или етикети, идеална за разписки с променлива дължина.
- Без размазване — Термичната технология елиминира нуждата от мастило или тонер, създавайки чисти и трайни разписки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Термохартия за разписки |
| Ширина | 76 мм |
| Дължина на ролката | Непрекъсната (без перфорации) |
| Брой в пакет | 8 ролки |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Производител | Brother |
Какво има в кутията
- 8 x Brother DT Receipt 76mm непрекъсната термохартия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






