- EPSON

Цена
€22 49 / 43 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Epson Archival Matte Paper - Matte - A4 (210 x 297 mm) - 189 g/m² - 50 sheet(s) paper - for SureColor SC-P700, P900, T2100, T3100, T3405, T5100, T5400, T5405; WorkForce Pro WF-C5790
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 221 mm |
| Shipping Depth | 307 mm |
| Shipping Height | 17 mm |
| Shipping Weight | 730 g |
| Media | |
| Media Type | Paper |
| Surface Finish | Matte |
| Media Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Included Qty | 50 sheet(s) |
| Media Weight | 189 g/m² |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Epson L130, L1800, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655 Epson EcoTank L15150, M3170 Epson Expression Home XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP-235, XP-245, XP-247, XP-320, XP-33, XP-342, XP-345, XP-405, XP-415, XP-420, XP-422, XP-424, XP-432, XP-435, XP-442, XP-445 Epson Expression Premium XP-540, XP-640, XP-645, XP-900 Epson Stylus Pro 11880 AGFA, Pro 11880 Xerox, Pro 3880, Pro 3880 Mirage Edition, Pro 4880 AGFA, Pro 4900, Pro 4900 Designer Edition, Pro 4900 Spectro_M1, Pro 7700, Pro 7900, Pro 7900 AGFA, Pro 7900 Designer Edition, Pro 9700, Pro 9900, S20, S21, SX100, SX105, SX110, SX115, SX200, SX205, SX215, SX400, SX405, SX410, SX415, SX435W, SX510W, SX515W, SX535WD, SX600FW Epson Stylus Office B40W, B42WD, BX300F, BX305F, BX310FN, BX320FW, BX600FW, BX610FW, BX635FWD, BX925FWD Epson Stylus Photo 1500W, PX700W, PX810FW, R1900, R2000, R2880, R3000, RX585, RX685 Epson SureColor P400, P600, P800 Designer Edition, SC-P10000, SC-P20000, SC-P400, SC-P5000, SC-P5000 STD Spectro, SC-P5000 Violet, SC-P5000 Violet Spectro, SC-P600, SC-P6000, SC-P700, SC-P700 Mirage Bundling, SC-P7000, SC-P7000V, SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P800, SC-P8000, SC-P900, SC-P900 Mirage Bundling, SC-P9000, SC-P9000V, SC-P9500, SC-P9500 Spectro, SC-T2100, SC-T3000, SC-T3000 POS, SC-T3000 w/o stand, SC-T3100, SC-T3100M, SC-T3100N, SC-T3100X, SC-T3200, SC-T3200 w/o stand, SC-T3200-PS, SC-T3400, SC-T3400N, SC-T3405, SC-T3405N, SC-T5000, SC-T5000 POS, SC-T5100, SC-T5100M, SC-T5100N, SC-T5200, SC-T5200D, SC-T5200DMFP, SC-T5200D-PS, SC-T5200MFP, SC-T5200-PS, SC-T5400, SC-T5400M, SC-T5405, SC-T7000, SC-T7000 POS, SC-T7200, SC-T7200 MFP, SC-T7200D, SC-T7200D MFP, SC-T7200D-PS, SC-T7200-PS Epson WorkForce Pro WF-6090DW, WF-6590DWF, WF-C5790DWF, WF-C5790DWF BAM, WF-C5790DWF Power PDF, WF-R5190 DTW Flex, WF-R5190 DTW Flex BAM, WF-R5690 DTWF Flex BAM, WF-R5690DTWF Flex, WF-R8590 D3TWFC Flex, WF-R8590 DTWFC Flex, WF-R8590DTWF Flex |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Media Type | Paper |
| Shipping Width | 221 mm |
| Marketing Description | Epson has earned a strong reputation for first-class printers, which offer an outstanding combination of quality, reliability and value for money. However, unless these products are complemented by Epson consumables, users cannot expect to fully capitaliz |
| Shipping Depth | 307 mm |
| Media Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
| Shipping Height | 17 mm |
| Shipping Weight | 730 g |
| Included Qty | 50 sheet(s) |
| Compatible with | Epson L130, L1800, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655 Epson EcoTank L15150, M3170 Epson Expression Home XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP-235, XP-245, XP-247, XP-320, XP-33, XP-342, XP-345, XP-405, XP-415, XP-420, XP-422 |
| Surface Finish | Matte |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Media Weight | 189 g/m² |
| Тегло | 0.73кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | A4 |
| Грамаж (g/m²) | 192 g/m² |
| Листа в пакет (count) | 50 |
| Покритие | Мат |
| Вид хартия | За мастиленоструен |
| Цвят | Бяла |
| Белота (CIE) | 160 |
| Двустранен печат | Не |
| Рециклирана | Не |
| Тегло | 0.73кг |
Epson Archival Matte Paper A4 192g/m² – 50 листа
Съхранете най-добрите си разпечатки за поколения с Epson Archival Matte Paper. Тази хартия с тегло 192g/m² осигурява гладко матово покритие с изключителна дълбочина на цветовете и острота, идеална за художествени репродукции, фотографски портфолиа и важни документи.
Ключови Предимства
- Архивно качество — Безкиселинна и без лигнин за дълготрайни, устойчиви на избледняване разпечатки.
- Тегло 192g/m² — Здрава, премиум текстура с отлична непрозрачност.
- Матово покритие — Намалява отблясъците и отраженията, перфектна за поставяне под стъкло.
- Качество Epson — Оптимизирана за мастиленоструйни принтери Epson за постоянни и надеждни резултати.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер | A4 |
| Грамаж | 192 g/m² |
| Листа в пакет | 50 |
| Покритие | Мат |
| Вид хартия | За мастиленоструен |
| Цвят | Бяла |
| Двустранен печат | Не |
| Рециклирана | Не |
Какво има в кутията
- 50 листа Epson Archival Matte Paper A4
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




