- BROTHER

Цена
€20 29 / 39 68 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Brother TZe-FX631 - Black on yellow - Roll (1.2 cm x 8 m) 1 cassette(s) flexible ID tape - for Brother PT-D210, D600, H110; P-Touch PT-1005, D200, D410, D450, D460, D610, E550, P300
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- P-touch TZ label tested to the extreme
Extensive testing has been performed to ensure that P-touch TZ label is incredibly durable under all kinds of conditions. It holds up extraordinarily well - and stays crisp, legible and affixed - even when subjected to abrasion, extreme temperature, industrial chemicals and sunlight. - Abrasion resistant P-touch TZ label
Brother's patented tape technology ensures that Brother P-touch laminated label can withstand even heavy abrasion. - Temperature resistant P-touch TZ label
Whether you want to use the label in freezing conditions or extremely warm environments, Brother P-touch laminated label has been designed to last. - Fade resistant P-touch TZ label
Wherever you use P-touch laminated label, it will stay as clear and legible as the day it was applied. - Water and chemical resistant P-touch TZ label
Testing TZ label 'to the extreme' has found it to be waterproof and resistant to chemical spill.
| General | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 2 cm x 9 cm x 7 cm / 36 g |
| Shipping Width | 7 cm |
| Shipping Depth | 1.7 cm |
| Shipping Height | 15 cm |
| Shipping Weight | 55 g |
| Media | |
| Media Type | Flexible ID tape |
| Media Sizes | Roll (1.2 cm x 8 m) |
| Printing Technology | Thermal transfer |
| Media Colour | Black on yellow |
| Included Qty | 1 cassette(s) |
| Miscellaneous | |
| Colour Category | Yellow |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Brother PT-D210, PT-D600, PT-H110 Brother P-Touch GL-H100, GL-H105, GL-H105VP, PT-1000, PT-1000BTS, PT-1005, PT-1005F, PT-1005FB, PT-1010, PT-1010B, PT-1010L, PT-1010NB, PT-1010NB Name Badge Kit, PT-1010R1, PT-1080, PT-1080SBTS, PT-1090, PT-1090BK, PT-1100, PT-1100SB, PT-1100SBVP, PT-1100ST, PT-1130, PT-1160, PT-1170, PT-1170S, PT-1180, PT-1180HK, PT-1190, PT-11Q, PT-1200, PT-1200S, PT-1230PC, PT-1250CC, PT-1250CCVP, PT-1250J, PT-1250LB, PT-1250S, PT-1250VP, PT-1250VPS, PT-1260VP, PT-1280, PT-1280BTS, PT-1280CB, PT-1280DT, PT-1280DT (50TH Year Anniversary Model), PT-1280SR, PT-1280VP, PT-1280VPS, PT-1290, PT-1290DT, PT-1290SBVP, PT-1290VP, PT-1300, PT-1400, PT-1500pc, PT-1600, PT-1650, PT-1700, PT-1750, PT-1800, PT-1800 PLUS, PT-1800E, PT-1800ECC, PT-1810, PT-1830, PT-1830SC, PT-1830VP, PT-1880, PT-18R, PT-18RKT, PT-18RZ, PT-190, PT-1900, PT-1910, PT-1950, PT-1950VP, PT-1960, PT-2000, PT-2030, PT-2030AD, PT-2030VP, PT-210, PT-2100, PT-2100VP, PT-2110, PT-2200, PT-2210, PT-2300, PT-2310, PT-2400, PT-2400E, PT-2400ECC, PT-2410, PT-2420, PT-2420PC, PT-2430PC, PT-2450, PT-2450CC, PT-2450DX, PT-2460, PT-2470, PT-2480, PT-2500, PT-2600, PT-2610, PT-2700, PT-2700VP, PT-2710, PT-2730, PT-2730VP, PT-3000, PT-300SP, PT-3600, PT-550A, PT-7100, PT-7100VP, PT-7500VP, PT-7600VP, PT-9200, PT-9200DX, PT-9500, PT-9500pc, PT-9600, PT-9700PC, PT-9800PCN, PT-D200, PT-D200BW, PT-D200BWVP, PT-D200KT, PT-D200VP, PT-D210, PT-D210VP, PT-D400, PT-D400AD, PT-D400VP, PT-D410VP, PT-D450, PT-D450VP, PT-D460BTVP, PT-D600, PT-D600VP, PT-D610BTVP, PT-D800W, PT-E100, PT-E100VP, PT-E300, PT-E300VP, PT-E500, PT-E500VP, PT-E550W, PT-E550WS, PT-E550WSP, PT-E550WVP, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-GL-200VP, PT-H100, PT-H100LB, PT-H100R, PT-H101, PT-H101TB, PT-H105, PT-H105WB, PT-H110, PT-H300, PT-H300LI, PT-H500, PT-H500LI, PT-H75, PT-H75S, PT-P300BT, PT-P700, PT-P750TDI, PT-P750W, PT-P750WSP, PT-P900W, PT-P950NW, PT-ST-5 Brother P-Touch EDGE PT-P750WVP |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 2 cm x 9 cm x 7 cm / 36 g |
| Marketing Description | Genuine Brother P-touch TZe tape is laminated, which makes it water, fade, temperature & abrasion resistant. Engineered to print high quality labels with your P-touch label maker. This tape features a specially formulated adhesive. The adhesive is des |
| Shipping Width | 7 cm |
| Shipping Depth | 1.7 cm |
| Shipping Height | 15 cm |
| Shipping Weight | 55 g |
| Media Type | Flexible ID tape |
| Media Sizes | Roll (1.2 cm x 8 m) |
| Printing Technology | Thermal transfer |
| Media Colour | Black on yellow |
| Included Qty | 1 cassette(s) |
| Colour Category | Yellow |
| Product Features |
|
| Compatible with | Brother PT-D210, PT-D600, PT-H110 Brother P-Touch GL-H100, GL-H105, GL-H105VP, PT-1000, PT-1000BTS, PT-1005, PT-1005F, PT-1005FB, PT-1010, PT-1010B, PT-1010L, PT-1010NB, PT-1010NB Name Badge Kit, PT-1010R1, PT-1080, PT-1080SBTS, PT-1090, PT-1090 |
| Тегло | 0.06кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 12 |
| Височина на етикета (mm) | 12 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Черен на жълто |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.06кг |
TZ Tape 12mm ЧЕРЕН ВЪРХУ ЖЪЛТ ГЪВКАВ ID за P-Touch
Създайте издръжливи и гъвкави етикети за идентификация на кабели и проводници с оригинална Brother TZ лента. Черният текст върху жълт фон осигурява висок контраст за лесно четене в индустриална и офис среда.
Ключови Предимства
- Гъвкав материал — Увива се плътно около кабели, проводници и извити повърхности без да се отделя.
- Висок контраст — Черен печат върху ярко жълт фон за максимална четливост.
- Издръжлива конструкция — Устойчива на абразия, влага и температурни промени за дълготрайни етикети.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 12 mm |
| Цвят | Черен на жълто |
| Материал | PET (полиетилен терефталат) |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Тип лепило | Постоянно |
| Ролки в пакет | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x TZ Tape 12mm Черен на жълто Гъвкав ID (TZEFX631)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








