  • : GC-INVERT-24V-500W-INV04
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 500W
Warranty24 months
Output1x network socket, 1x USB port (5V / 1A-2.1A)
ConditionBrand new
ColourBlack
Overheat protectionYes
Product codeINV04
ManufacturerGreen Cell
Surge protectionYes
Size6,5cm x 10,9cm x 22,3cm
Weight892g
IndicatorLEDs
Input Voltage24V DC
Output Voltage230V AC
Output frequency50Hz
Shape of the output voltageModified sine wave
Efficiency90%
Included1x Cigarette lighter connection cable, 1x Connection cable for battery clamp, 2x Fuse
Usable power (continuous)500W
Instantaneous power (impulsive)1000W
OtherCooling with the Turbo Cooling fan
Здрав метален корпус
Мощност: 500W
Warranty 24 months
Condition Brand new
Colour Black
Overheat protection Yes
Product code INV04
Manufacturer Green Cell
Surge protection Yes
Size 6,5cm x 10,9cm x 22,3cm
Weight 892g
Indicator LEDs
Input Voltage 24V DC
Output Voltage 230V AC
Output frequency 50Hz
Efficiency 90%
Usable power (continuous) 500W
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение24 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеСимулирана синусоида
Power500 W
Тегло0.65кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)500
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)24
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)0.5
Тегло0.65кг
Инвертор GREEN CELL 24V/500W с чиста синусоида
Превърнете вашата 24V батерия в надеждно 230V AC захранване с инвертора GREEN CELL 24V/500W. Благодарение на чистата синусоида, той захранва безопасно чувствителни устройства като лаптопи, медицинска апаратура и аудио оборудване без смущения.
Ключови Предимства
  • 500W непрекъсната мощност — Достатъчна за малки уреди, инструменти и електроника до 500W, с пиков капацитет 1000W.
  • 24V DC вход — Идеален за автомобилни, морски и off-grid соларни системи с 24V батериен банк.
Номинална изходна мощност (W)500 W
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 24V/500W