  • : GC-INVERT-12V-500W-INV16
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 1000W
Гаранция 24 месеца
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV16
Производител Green Cell
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Чиста синусоида
Ефективност 90%
Номинална мощност (непрекъсната) 500W
Охлаждане с турбо охлаждащ вентилатор
Здрав метален корпус
Мощност: 1000W
Гаранция 24 месеца
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV16
Производител Green Cell
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Ефективност 90%
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение12 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power500 W
Power1000 W
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)500
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)1.2
Тегло0.00кг
Инвертор GREEN CELL 12V/230V 500W/1000W чиста синусоида
Превърнете 12V акумулатора на автомобила си в стабилен 230V AC източник на захранване с инвертора GREEN CELL. Благодарение на чистата синусоида, той захранва безопасно чувствителна електроника като лаптопи, медицински устройства и аудио оборудване без смущения или повреди.
Ключови Предимства
  • Чиста синусоида — Стабилно захранване, идентично с домашен ток, идеално за чувствителни уреди.
  • Висок пиков капацитет — 500W номинална / 1000W пикова мощност справя се с пусковите токове на хладилници, помпи и електроинструменти.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Номинална мощност500W
Пикова мощност1000W
Форма на сигналаЧиста синусоида
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 500W