  • : GC-INVERT-12V300W-INVGC01
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W/600W
Цвят Черен
Код на продукта INVGC01
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 300W
Моментна мощност (импулсивна) 600W
Здрав метален корпус
Мощност: 300W/600W
Цвят Черен
Код на продукта INVGC01
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеМодифицирана синусоида
Power600 W
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)300
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналМодифицирана синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)85
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)0.45
Тегло0.00кг
GREEN CELL 300W Инвертор с модифицирана синусоида 12V/230V
Преобразувайте 12V постояннотоковото напрежение от акумулатора на автомобила си в 230V променлив ток за домакински уреди. Идеален за зареждане на лаптопи, захранване на дребни електроуреди или работа на електроника по време на пътуване, къмпинг или авариен резерв.
Ключови Предимства
Номинална изходна мощност (W)300 W
Пикова мощност (W)600 W
Изходно напрежение230 V
Входно напрежение12 V DC
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 300W