  • : GC-INVERT-12V-150-INVGC06
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 150W/300W  PRO
Warranty24 months
Output1x gniazdo sieciowe, 1x port USB (5V/1A-2.1A)
ConditionFabrycznie nowy
ColourBlack
Overheat protectionYes
Product codeINVGC06
ManufacturerGreen Cell
Surge protectionYes
Size6,5cm x 10,9cm x 17,9cm
Weight648g
Indicatordiody LED
Input Voltage12V DC
Output Voltage230V AC
Output frequency50Hz
Shape of the output voltageModyfikowana sinusoida
Efficiency85%
Included2x Bezpiecznik
Usable power (continuous)150W
Instantaneous power (impulsive)300W
Здрав метален корпус
Мощност: 150W/300W  PRO
Warranty 24 months
Condition Fabrycznie nowy
Colour Black
Overheat protection Yes
Product code INVGC06
Manufacturer Green Cell
Surge protection Yes
Size 6,5cm x 10,9cm x 17,9cm
Weight 648g
Indicator diody LED
Input Voltage 12V DC
Output Voltage 230V AC
Output frequency 50Hz
Efficiency 85%
Included 2x Bezpiecznik
Usable power (continuous) 150W
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеМодифицирана синусоида
Power150 W
Тегло0.65кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)150
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналМодифицирана синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)0.5
Тегло0.65кг
Инвертор GREEN CELL PRO 12V 150W/300W Модифицирана синусоида
Превърнете 12V акумулатора на автомобила си в 230V променлив ток с инвертора GREEN CELL PRO. Идеален за зареждане на лаптопи, телефони и дребни уреди в движение, този компактен модел осигурява 150W непрекъсната (300W пикова) мощност с модифицирана синусоида.
Ключови Предимства
  • Надеждно преобразуване — Преобразува 12V DC в 230V AC за използване със стандартни домакински електроуреди.
  • Компактен и преносим — Лек дизайн, който лесно се побира в кола, камион или кемпер.
  • Защити — Вградени защити от претоварване, късо съединение, пренапрежение и прегряване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Непрекъсната мощност150W
Пикова мощност300W
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Какво има в кутията