Оловна гелова батерия RITAR (DG12-200), 12V, 200Ah, 522 /240/ 219 mm, F10/M8
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-DG12-200
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Оловна Гелова Батерия за соларни системи  (DG12-200)12V/200Ah -522 /240/219mm F10/M8 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 200Ah
Размери: 522 x 240 x 219 мм
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 200Ah
Размери: 522 x 240 x 219 мм
Тип терминал: C insert
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Размери522 x 240 x 219 mm
Размери522 x 240 x 219 mm
КонекториТип-Insert M8: Позиция-C
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)200 Ah
ТехнологияГел
Тип клемаF12/M8
Проектен живот (years)10
Дължина (mm)522 mm
Ширина (mm)240 mm
Височина (mm)219 mm
Тегло (kg)60.5
Тегло0.00кг
Оловна гелова батерия RITAR DG12-200, 12V, 200Ah – Надеждна мощност за дълбок цикъл
RITAR DG12-200 е висококапацитетна оловно-гелова батерия 12V 200Ah, проектирана за взискателни приложения с дълбок цикъл. Благодарение на вентилно-регулираната си, безподдържаща конструкция, тя осигурява постоянна мощност за соларни системи, UPS резервно захранване и електрически превозни средства, с дълъг експлоатационен живот и отлично възстановяване след разреждане.
Ключови Предимства
  • Голям капацитет — 200Ah при 12V осигурява значително съхранение на енергия за продължителна работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (Ah)200 Ah
ТехнологияГел
Тип клемаF12/M8
Дължина (mm)522 mm
Ширина (mm)240 mm
Височина (mm)219 mm