Оловна AGM батерия RITAR (DC12-150), 12V, 150Ah, F12/M8, За соларни системи
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-DC12-150
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Оловна AGM Deep cycle Батерия за соларни системи (DC12-150)12V/150Ah -483 / 170 /241 mm F12/M8 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 150Ah
Размери: 483 / 170 /241 mm
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 150Ah
Размери: 483 / 170 /241 mm
Тип терминал: C insert
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
КонекториТип-Insert M8: Позиция-C
Тегло44.00кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)150 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF12/M8
Проектен живот (years)10 години
Дължина (mm)483 mm
Ширина (mm)170 mm
Височина (mm)240 mm
Тегло (kg)43.5 kg
Тегло44.00кг
Оловна AGM батерия RITAR DC12-150, 12V, 150Ah, за соларни системи
Батерията RITAR DC12-150 е проектирана за дълбок цикличен режим и предлага надежден капацитет от 150Ah при 12V. Тя е идеално решение за съхранение на енергия от фотоволтаични системи, UPS и автономни инсталации. Безподдържателната AGM технология гарантира безопасна работа във всяко положение.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (Ah)150 Ah
ТехнологияAGM
Проектен живот (години)10 години
Дължина (mm)483 mm
Ширина (mm)170 mm
Височина (mm)240 mm