  • : GC-INVERT-12V-2000W-INV11
  • : Инвертори
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Подходящ за повечето мултимедийни, аудио и видео устройства
Подходящ за устройства със заземени контакти и щепсели
Работи през гнездото на запалката
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 2000W
Гаранция 24 месеца
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV11
Производител Green Cell
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Чиста синусоида
Ефективност 90%
Моментна мощност (импулсивна) 4000W
Охлаждане с турбо охлаждащ вентилатор
Здрав метален корпус
Мощност: 2000W
Гаранция 24 месеца
Цвят Черен
Защита от прегряване Да
Код на продукта INV11
Производител Green Cell
Защита от пренапрежение Да
Индикатор LED индикатори
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Ефективност 90%
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение12 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power2000 W
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)2000W
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)12
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)3.5 кг
Тегло0.00кг
Инвертор GREEN CELL 2000W чиста синусоида 12V/230V
Преобразувайте 12V DC напрежение от акумулатор в стабилно 230V AC с чиста синусоида – идеално за чувствителна електроника, електроинструменти и домакински уреди. С номинална мощност 2000W и пикова 4000W, този инвертор осигурява надеждно захранване извън мрежата или при аварийни ситуации.
Ключови Предимства
  • Тиха работа — Интелигентно вентилаторно охлаждане за ефективна и безшумна работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Номинална изходна мощност2000W
Пикова мощност4000W
Брой фазиЕднофазен
Ефективност>90%
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло3.5 кг
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 2000W