  • : GC-INVERT-12V-3000W-INV12
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 3000W/6000W
Цвят Черен
Код на продукта INV12
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Форма на изходното напрежение Модифицирана синусоида
Номинална мощност (непрекъсната) 3000W
Моментна мощност (импулсивна) 6000W
Здрав метален корпус
Мощност: 3000W/6000W
Цвят Черен
Код на продукта INV12
Производител Green Cell
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение10 - 15 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеМодифицирана синусоида
Power3000 W
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)3000
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналМодифицирана синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)90
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)2.5
Тегло0.00кг
Инвертор GREEN CELL 3000W – Надеждно преобразуване от 12V DC към 230V AC
Преобразувайте 12V постояннотоково напрежение от акумулатор в 230V променлив ток с инвертор GREEN CELL 3000W. С пикова мощност 6000W и модифицирана синусоида, той е идеален за захранване на инструменти, уреди и електроника извън мрежата или при аварийни ситуации.
Ключови Предимства
  • Издръжлив дизайн — Здрав алуминиев корпус с активен вентилатор за надеждна работа.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Входно напрежение12V DC
Изходно напрежение230V AC
Непрекъсната мощност3000W
Пикова мощност6000W
Ефективност>90%
ЗащитаПретоварване, късо съединение, прегряване, нисък волтаж
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло2.5 кг
Какво има в кутията
  • 1x Инвертор GREEN CELL 3000W