- Tonergy

Цена
€6 70 / 13 10 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-MLT-D101L
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Samsung
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: MLT-D101LMLT-D101S
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1800
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Samsung ML-2160 Samsung ML-2162 Samsung ML-2164 Samsung ML-2165 Samsung ML-2165W Samsung ML-2168 Samsung SCX-3400 Samsung SCX-3405 Samsung SCX-3405FW Samsung SCX-3405W Samsung SF-760P
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738239
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-MLT-D101L
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Samsung
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: MLT-D101LMLT-D101S
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1800
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Samsung ML-2160 Samsung ML-2162 Samsung ML-2164 Samsung ML-2165 Samsung ML-2165W Samsung ML-2168 Samsung SCX-3400 Samsung SCX-3405 Samsung SCX-3405FW Samsung SCX-3405W Samsung SF-760P
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738239
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-MLT-D101L
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Samsung
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: MLT-D101LMLT-D101S
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1800
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Samsung ML-2160 Samsung ML-2162 Samsung ML-2164 Samsung ML-2165 Samsung ML-2165W Samsung ML-2168 Samsung SCX-3400 Samsung SCX-3405 Samsung SCX-3405FW Samsung SCX-3405W Samsung SF-760P
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738239
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-MLT-D101L
ТИП: Тонер за принтер - черен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: Samsung
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: MLT-D101LMLT-D101S
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 1800
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: Samsung ML-2160 Samsung ML-2162 Samsung ML-2164 Samsung ML-2165 Samsung ML-2165W Samsung ML-2168 Samsung SCX-3400 Samsung SCX-3405 Samsung SCX-3405FW Samsung SCX-3405W Samsung SF-760P
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 795847738239
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - черен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | Samsung |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | MLT-D101L |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | MLT-D101S |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 1800 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2160 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2162 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2164 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2165 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2165W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung ML-2168 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung SCX-3400 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung SCX-3405 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung SCX-3405FW |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung SCX-3405W |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | Samsung SF-760P |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 0.71кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Високо-капацитетна Tonergy Съвместима Тонер Касета за SAMSUNG MLT-D101L | Професионални черни принти
Спрете да надплащате за вашите разпечатки, без да жертвате качеството. Съвместимата тонер касета Tonergy за SAMSUNG MLT-D101L е интелигентното, икономично решение, създадено да предлага изключителна производителност и остър, ясен текст, страница след страница. Върнете продуктивността в офиса с надеждна касета, която работи перфектно с вашия принтер.
Основни Предимства за Вас:
- Значителна Икономия на Разходи: Насладете се на същото високо качество като при оригиналните касети, но на част от цената, което рязко намалява разходите ви за страница.
- Изключително Голям Капацитет: Тази касета с висок капацитет позволява приблизително 1,800 страници*, което означава, че печатате повече и сменяте по-рядко. Идеална за натоварени домашни офиси и малки бизнеси.
- Стабилно, Професионално Качество: Очаквайте ясен, без петна черен текст и графики за вашите документи, отчети и презентации. Постигайте професионални резултати всеки път.
- Гарантирана Съвместимост: Внимателно тествана и сертифицирана да работи безупречно с принтери и MFP устройства SAMSUNG, използващи касетата MLT-D101L, което гарантира лесно инсталиране и надеждна работа.
- Екологично Избор: Избирайки съвместима касета, вие допринасяте за намаляване на пластмасовите отпадъци и екологичния отпечатък от производството на нови касети.
Технически Спецификации:
- Съвместимост: SAMSUNG MLT-D101L
- Цвят: Черен
- Капацитет: Приблизително 1,800 страници (при 5% покритие)
- Тип: Съвместима Тонер Касета
- SKU: TONERGY-MLT-D101L
*Капацитетът е базиран на стандарта ISO/IEC 19752. Действителният брой страници може да варира в зависимост от изображенията и съдържанието.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




