- BROTHER

Цена
€22 23 / 43 48 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Brother TZe-PR831 - Black print on premium glitter gold - Roll (1.2 cm x 8 m) 1 cassette(s) laminated tape - for Brother PT-H110, H200; P-Touch GL-H105, PT-D210, D800, E100, E550, H110, H200, H500, H75
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Media | |
|---|---|
| Media Type | Laminated tape |
| Media Sizes | Roll (1.2 cm x 8 m) |
| Printing Technology | Thermal transfer |
| Media Colour | Black print on premium glitter gold |
| Included Qty | 1 cassette(s) |
| Miscellaneous | |
| Colour Category | Gold |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Brother PT-H110, PT-H200BP Brother P-Touch GL-H105, GL-H105VP, PT-D210VP, PT-D400, PT-D400AD, PT-D400VP, PT-D600VP, PT-D800W, PT-E100VP, PT-E110VP, PT-E300VP, PT-E550WVP, PT-H110, PT-H110LB, PT-H200, PT-H200BP, PT-H500, PT-H500LI, PT-H75, PT-H75S, PT-P900Wc |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 6-12 mm |
| Височина на етикета (mm) | 6 |
| Материал | PET |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Черен на златен |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
BROTHER TZEPR831 Премиум златно-черна касета с лента (6-12 mm)
Създайте професионални етикети с висок контраст с касетата Brother TZEPR831. Премиум златният текст върху черен фон придава луксозен вид, идеален за офис организация, маркиране на кабели и индустриална идентификация. Съвместима с повечето Brother P-Touch етикетиращи устройства, тази оригинална лента на Brother гарантира ясен и дълготраен печат.
Ключови Предимства
- Премиум златно на черно — Елегантни етикети с висока видимост за професионален вид.
- Гъвкава ширина — Работи с ленти с ширина 6 mm, 9 mm и 12 mm за разнообразно етикетиране.
- Оригинално качество Brother — Оригинална лента Brother TZe за надеждна работа и дълготрайни резултати.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Касета с лента |
| Съвместими модели | Brother P-Touch серия (съвместими с TZe) |
| Цвят | Златно на черно |
| Ширина | 6-12 mm |
| Технология | Термотрансферен |
Какво има в кутията
- 1 x Brother TZEPR831 Касета с лента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







