- BROTHER

| Съвместимост | Brother TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4520TN, TD4650TNWB, TD-4650TNWBR, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR |
| Тип лента | High quality thermal transfer ink ribbon |
| Цвят | Black |
| Ширина на лентата, mm | 60 mm |
| Дължина на лентата, m | 300 m |
| Други | Wax thermal transfer ribbons are cost-effective and best suited to standard paper labels. The BWP-1D300-060 premium wax ribbons are used in conjunction with compatible label rolls in your thermal transfer label printer. |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€45 38 / 88 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Consumable | |
|---|---|
| Consumable Type | Print ribbon |
| Printing Technology | Thermal wax |
| Colour | Black |
| Ribbon Size | 60 mm x 300 m |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Brother TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWBR, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 60 |
| Височина на етикета (mm) | 300000 |
| Материал | Восък |
| Технология на печат | Термотрансферен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Черен |
| Тип лепило | Восък |
| Външен диаметър (mm) | 80 |
| Ролки в пакет (count) | 12 |
| Тегло | 4.30кг |
Консуматив Brother Premiumwax черен 60mm x 300m (пакет от 12)
Осигурете ясен и качествен печат на етикети и баркодове с оригиналния Brother Premium Wax лента. Предназначена за термотрансферни принтери, тя осигурява остри черни отпечатъци върху различни материали за етикети, което я прави идеална за логистика, търговия и пратки.
Ключови Предимства
- За висок обем — Пакет от 12 ролки намалява престоите и гарантира непрекъсната работа.
- Постоянно качество — Оригиналната Brother Premium Wax формула осигурява надеждни, устойчиви на размазване отпечатъци.
- Универсална употреба — Подходяща за различни етикети – продуктови, адресни и др.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на лентата | 60 mm |
| Дължина на лентата | 300 m |
| Цвят | Черен |
| Тип | Восък |
| Ролки в пакет | 12 |
Какво има в кутията
- 12 x Brother Premiumwax черна лента 60mm x 300m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






