- HP

Цена
€15 94 / 31 18 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP Neverstop Laser 1000 Printer series, HP Neverstop Laser MFP 1200 Printer series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 2 500 Pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.45кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 5000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Neverstop Laser 1000, MFP 1200 |
| OEM код | W1103A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Не |
| Тегло на тонера (g) | 140 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.45кг |
Консуматив, HP 103A Neverstop Toner Reload Kit (W1103A)
Презаредете вашия HP Neverstop лазерен принтер за секунди с оригиналния HP 103A Toner Reload Kit. Без калпави касети, без смяна на барабана – просто изсипете и печатайте до 5000 страници.
Ключови Предимства
- Мигновено презареждане — Уникалната система за презареждане с тонер ви позволява да напълните принтера за секунди, без да сменяте барабана.
- Висок добив — До 5000 страници от един комплект, което намалява престоите.
- Оригинално качество на HP — Постоянно остър черен текст и надеждна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 5000 страници |
| OEM код | W1103A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Не |
| Тегло на тонера (g) | 140 g |
| Гаранция (месеца) | 24 месеца |
Какво има в кутията
- HP 103A Черен Toner Reload Kit
- Инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





