- HP

Цена
€217 49 / 425 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост: HP DesignJet Z6 , HP DesignJet Z9 |
| Цвят: Matte Black |
| Обем, ml: 300ml |
| Други: Pigment-based |
| Приложение: за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Матово черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 300 |
| Обем (ml) | 300 мл |
| Съвместима серия принтери | HP DesignJet серия |
| OEM код | P2V83A |
| Капацитет | 300 мл |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.51кг |
Консуматив, HP 746 300-ml Матово черен касета за DesignJet (P2V83A)
Получете впечатляващи, устойчиви на размазване матово черни разпечатки за вашия широкоформатен DesignJet принтер. Тази оригинална касета HP 746 осигурява постоянно, професионално качество за технически чертежи, постери и презентации.
Ключови Предимства
- Изключително качество на печат — Пигментното мастило на HP осигурява остри, наситени матово черни цветове с отлична устойчивост на вода и размазване.
- Голям капацитет — 300 ml мастило за висок обем на печат, намаляване на смените на касетите и престоите.
- Надеждна производителност — Оригинална касета HP, проектирана за безупречна съвместимост и дълготрайни резултати.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Матово черен |
| Обем (ml) | 300 |
| Тип мастило | Пигментно |
| OEM код | P2V83A |
| Съвместима серия принтери | HP DesignJet серия |
Какво има в кутията
- 1 x HP 746 Матово черен касета за мастило (300 ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





