- TP-Link

Цена
€19 00 / 37 16 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Сертификати | CE, RoHS |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Външен |
| Тип порт за каскадиране | 1 x 10Base-T/100Base-TX |
| Брой портове | 1 |
| Комутационен протокол | Ethernet |
| Разположение на устройството | Външен |
| Скорост на сериен трансфер на данните | 300 Mbps |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Алгоритъм за криптиране | 128-bit WEP 152-bit WEP 64-bit WEP WPA-PSK WPA2-PSK |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Антена | Външен |
| Мрежови 10Base-T/100Base-TX Брой портове | 1 |
| Мрежови 10Base-T/100Base-TX тип порт конектор | RJ-45 |
| Минимална консумирана енергия | 3 W |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Driver CD |
| Включени кабели | LAN Cable |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 0 % |
| Минимална температура на околната среда | 90 °C |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Тегло | 0.37кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | Ethernet |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Single Band 2.4 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 300 |
| Тип антена | Външна |
| Брой антени (count) | 2 |
| Bluetooth | Не |
| MU-MIMO | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.37кг |
TP-Link TL-WA860RE 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender с AC Passthrough
Премахнете мъртвите Wi-Fi зони без усилие с TP-Link TL-WA860RE. Просто го включете в контакт, натиснете бутона Range Extender и се насладете на разширено покритие до 300Mbps в 2.4GHz лентата — с удобен AC passthrough, за да не губите контакт.
Ключови Предимства
- Лесна настройка — Натиснете бутона Range Extender за моментално синхронизиране с рутера.
- AC Passthrough — Използвайте контакта за други устройства, докато разширявате мрежата.
- Надеждна производителност — 2 фиксирани външни антени и 2T2R MIMO технология осигуряват стабилна връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | IEEE 802.11b/g/n |
| Честотна лента | 2.4 GHz |
| Максимална скорост | 300 Mbps |
| Тип антена | 2 фиксирани външни антени |
| Интерфейс | 1 x 10/100 Ethernet порт |
| Режими | Range Extender режим |
| Сигурност | WEP, WPA/WPA2-PSK |
Какво има в кутията
- TP-Link TL-WA860RE Range Extender
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






