- TP-Link

Цена
€17 00 / 33 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | Ethernet |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Честотни ленти | Single Band 2.4 GHz |
| Максимална скорост (Mbps) | 300 |
| Тип антена | Външна |
| Брой антени (count) | 2 |
| Bluetooth | Не |
| MU-MIMO | Не |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.40кг |
TP-Link TL-WA855RE 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender
Премахнете мъртвите зони в Wi-Fi мрежата си и се наслаждавайте на стабилна връзка във всяка стая. TP-Link TL-WA855RE се включва директно в контакта и разширява съществуващата ви 2.4GHz мрежа със скорост до 300Mbps. Благодарение на двата вградени антени и бутона Range Extender, инсталацията е бърза и лесна.
Ключови Предимства
- Лесна инсталация — Натиснете бутона Range Extender за синхронизация с рутера; не са необходими сложни настройки.
- Компактен дизайн — Включва се директно в контакта, без да блокира съседните гнезда, спестявайки място.
- Гъвкави режими — Работи като удължител на обхват и като точка за достъп, адаптирайки се към вашите нужди.
- Надеждна производителност — Два фиксирани антени и 2T2R технология осигуряват стабилно покритие.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wireless стандарт | 802.11b/g/n |
| Честотна лента | 2.4 GHz |
| Максимална скорост | 300 Mbps |
| Интерфейс | 1 x 10/100M LAN |
| Тип антена | Фиксирана |
| Брой антени | 2 |
| Режими | Range Extender, Access Point |
| Бутон | Range Extender |
| Чипсет | Qualcomm |
Какво има в кутията
- TP-Link TL-WA855RE Range Extender
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






