- TROIKA

Цена
€10 17 / 19 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мнгофункционален молив с несвършващ писец (приблизително 20 км дължина на писане), HB, изтриваем, нечуплив, без подостряне, линийка сантиметър/инч, мащаб 1:20 m/1:50 m, сменяем накрайник за писане, алуминий / метал, мат, черен.
Размери:147 x 10 x 10 мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | алуминий |
| Цвят | черен |
| Пол | унисекс |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автоматичен молив |
| Ширина на върха (mm) | 0.7 |
| Цвят на мастилото | Черен |
| Механизъм | Фиксиран |
| Брой в опаковка (count) | 1 |
| Зареждащ се | Не |
| Изтриваем | Не |
| Материал на тялото | Метал |
| Твърдост | HB |
| Ергономичен захват | Не |
| Цвят на тялото | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Молив Troika CONSTRUCTION ENDLESS, черен
Изпитайте непрекъснато творчество с молива Troika CONSTRUCTION ENDLESS. Уникалният му дизайн елиминира нуждата от заточване, което ви позволява да рисувате и пишете без прекъсване.
Ключови Предимства
- Безкрайно писане — Моливът никога не се нуждае от заточване, осигурявайки постоянна дебелина на линията през целия живот.
- Издръжлива конструкция — Изработен от здрав метален корпус, издържа на ежедневна употреба и се усеща премиум в ръката.
- Екологичен — Без отпадъци от дърво при заточване; целият молив е използваем.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автоматичен молив |
| Ширина на върха | 0.7 mm |
| Механизъм | Фиксиран |
| Материал на тялото | Метал |
| Цвят на тялото | Черен |
| Твърдост | HB |
| Изтриваем | Не |
| Зареждащ се | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Молив Troika CONSTRUCTION ENDLESS
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




