Дърводелски молив TROIKA 5.6мм HB. Линийка с два мащаба 1:20 и 1:50 и острилка. Автоматичен, месинг, черен. Подходящ за писане върху дърво, камък и бетон.
Размери: 13/15/122 mm
Тегло: 48 гр

| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Цвят | сребрист |
| Пол | унисекс |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автоматичен молив |
| Ширина на върха (mm) | 5,6 |
| Цвят на мастилото | Не е приложимо |
| Механизъм | Фиксиран |
| Брой в опаковка (count) | 1 |
| Зареждащ се | Да |
| Изтриваем | Не |
| Материал на тялото | Метал |
| Твърдост | HB |
| Ергономичен захват | Не |
| Цвят на тялото | Сребрист |
| Тегло | 0.00кг |
Открийте прецизност и елегантност с автоматичния молив TROIKA ZIMMERMANN. 5,6 мм грифел е идеален за скициране, засенчване и смело писане, а сребристият метален корпус осигурява удобен захват за продължителна употреба.
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Автоматичен молив |
| Ширина на върха | 5,6 мм |
| Механизъм | Фиксиран |
| Зареждащ се | Да |
| Материал на тялото | Метал |
| Цвят на тялото | Сребрист |
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.