- LAMALI

Ретро тефтер с подвързия от естествена, омаслена кожа, въжена отбелязка с кожен накрайник и добавен ремък с метална катарама. Книжното тяло е закрепено към корицата с конопени конци и е от ръчно направена памучна хартия. Допирът до дебелата, структурна хартия и естествената кожа, навява усещането за дневник от пиратски кораб, далечни страни, съкровища и пътешествия на загадъчни места. Закопчаването ще пази Вашите тайни планове на сигурно място.
Неустоим подарък за всички, които обичат естествените материали.
Корица: естествена, омаслена телешка кожа
Книжно тяло: ръчно направена памучна хартия
Брой страници: 200
Форма̀т на тефтера: прибл. 13х18см
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | хартия |
| Цвят | кафяв |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Формат | 13х18 см |
| Брой страници (count) | 200 |
| Линиране | Бели |
| Тип корица | Изкуствена кожа |
| Подвързване | Шита |
| Грамаж на хартията (g/m²) | 80 |
| Цвят | Кафяв |
| С ластик | Да |
| С разделителна лента | Да |
| Перфорирани страници | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Кожен тефтер Enki – 200 стр., 13х18 см
Тефтерът Enki с премиум кожена корица съчетава елегантност и издръжливост, осигурявайки луксозно изживяване при писане. Компактният размер 13х18 см го прави идеален за бележки, дневник или скици, като лесно се побира във всяка чанта.
Ключови Предимства
- Премиум кожена корица — Мека, издръжлива и придобива уникална патина с времето.
- 200 страници висококачествена хартия — Достатъчно място за записки с гладка повърхност, която намалява разтичането на мастилото.
- Компактен размер — 13х18 см е идеален за носене в чанта или раница.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Формат | 13х18 см |
| Брой страници | 200 |
| Тип корица | Кожа |
| Подвързване | Шита |
| С ластик | Да |
| С разделителна лента | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Кожен тефтер Enki
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




