- TROIKA

Цена
€12 78 / 25 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Метален калъф за бележник с бели старници (подменяеми). Към бележника е прикрепен и химикал с черно мастило. Корпус от алуминий.
Цвят: син
Размер: 77/7/112 мм
Тегло: 54 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Цвят | син |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Формат | A6 |
| Брой страници (count) | 192 |
| Линиране | Редове |
| Тип корица | Твърда корица |
| Подвързване | Шита |
| Грамаж на хартията (g/m²) | 80 g/m² |
| Цвят | Сребрист |
| С ластик | Да |
| С разделителна лента | Да |
| Перфорирани страници | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Бележник Troika – SEALIFE метал
Този издръжлив метален бележник е създаден да устои на всякакви условия – идеален спътник за приключения на открито, полеви бележки или всекидневно носене. С елегантна метална корица и компактен формат съчетава здравина и стил.
Ключови Предимства
- Здрава метална корица – Предпазва записките ви от удари, падания и атмосферни влияния.
- Компактен формат – Лесно се побира в джоб или чанта за писане в движение.
- Висококачествена хартия – Гладки страници, устойчиви на протичане, подходящи за химикал или молив.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Формат | A6 |
| Брой страници | 192 |
| Линиране | Редове |
| Тип корица | Твърда корица |
| Подвързване | Шита |
| Грамаж на хартията | 80 g/m² |
| Цвят | Сребрист |
| С ластик | Да |
| С разделителна лента | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Бележник Troika SEALIFE метал
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




