- TROIKA

Цена
€23 52 / 46 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Метален визитник TROIKA, метал, хром гланц, цветен емайл.
Дизайнер: Anne Rieck
Размер: 95/59/6 мм
Тегло: 52 гр
Дизайнер: Anne Rieck
Размер: 95/59/6 мм
Тегло: 52 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Пол | дамски |
| Цвят | многоцветен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет (count) | 20 |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Без |
| Визитки на страница (count) | 1 |
| Ширина (mm) | 95 |
| Височина (mm) | 60 |
| Тегло | 0.00кг |
Визитник Troika KALEIDOSCOPE
Подредете и съхранявайте визитките си организирано и винаги под ръка с визитника Troika KALEIDOSCOPE. Компактният му дизайн се побира лесно в джоб или чанта, а уникалният модел калейдоскоп добавя стил към вашите професионални аксесоари.
Ключови Предимства
- Стилен дизайн — Ефектният модел калейдоскоп привлича вниманието и е отличен за започване на разговор.
- Компактен и преносим — Тънкият профил се побира удобно в джобове, дамски чанти или куфарчета.
- Издръжлива конструкция — Изработен от висококачествени материали за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет | 20 визитки |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Без |
| Визитки на страница | 1 |
| Ширина | 95 мм |
| Височина | 60 мм |
Какво има в кутията
- Визитник Troika KALEIDOSCOPE
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




