- TROIKA

Цена
€23 52 / 46 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Метален визитник TROIKA, метал, хром гланц, цветен емайл.
Дизайнер: Anne Rieck
Размер: 99/59/6 мм
Тегло: 55 гр
Дизайнер: Anne Rieck
Размер: 99/59/6 мм
Тегло: 55 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Пол | унисекс |
| Цвят | многоцветен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Кожа |
| Капацитет (count) | 60 |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница (count) | 10 |
| Ширина (mm) | 100 mm |
| Височина (mm) | 70 mm |
| Тегло | 0.00кг |
Визитник Troika-EULENBANDE
Поддържайте професионалните си контакти организирани и винаги под ръка с визитника Troika-EULENBANDE. Изработен от висококачествена кожа, той предлага елегантен и издръжлив начин за съхранение и представяне на вашите визитки.
Ключови Предимства
- Премиум материал — Изработен от естествена кожа за изискан вид и дълготрайна издръжливост.
- Оптимален капацитет — Побира до 60 визитки, идеален за нетуъркинг събития и ежедневна употреба.
- Сигурно затваряне — Магнитното затваряне предпазва визитките от изпадане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Настолен визитник |
| Материал | Кожа |
| Капацитет | 60 визитки |
| Цвят | Черен |
| Закопчаване | Магнитно |
| Визитки на страница | 10 |
| Ширина | 100 mm |
| Височина | 70 mm |
Какво има в кутията
- Визитник Troika-EULENBANDE
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




