- ZIPPO

Цена
€25 55 / 49 97 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Запалките ZIPPO са с доживотна гаранция и възможност за гравиране.
Характеристика:
- Ветроустойчива
- Водонепропусклива
- Тествани при всякакви условия
- Функционален механизъм
- Изработка от висококачествени материали
- С камъче
Размери:
- Дължина - 55 мм
- Ширина - 35 мм
- Дебелина - 10 мм
Производител: Zippo
Страна на произход: САЩ
Вносител: Ню Лайн и Ко ООД
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Цвят | сребрист |
| Пол | дамски |
| Пол | мъжки |
| Пол | унисекс |
| Тегло | 0.00кг |
Запалка Zippo Classic Satin Chrome
Изпитайте емблематичната ветроустойчивост на запалка Zippo Classic Satin Chrome. Създадена да издържи цял живот, този вечен аксесоар осигурява надежден пламък при всякакви метеорологични условия, подкрепен от известната безусловна гаранция на Zippo.
Ключови Предимства
- Ветроустойчив дизайн — Патентован ветроустойчив комин осигурява стабилен пламък дори при вятър.
- Презареждаема и многократна употреба — Просто презаредете с гориво за Zippo и сменете кремъка за години употреба.
- Класически стил — Сатенено хромирано покритие предлага елегантен и изискан вид, който никога не излиза от мода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип запалка | Кремъчна |
| Вид гориво | Течно гориво |
| Презареждаема | Да |
| Материал | Месинг |
| Цвят | Хром |
| Ветроустойчива | Да |
| Височина | 57 mm |
| Тегло | 55 g |
| Подаръчна кутия | Да |
Какво има в кутията
- Запалка Zippo Classic Satin Chrome
- Подаръчна кутия
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




