- VICTORINOX

Цена
€28 12 / 55 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Предназначение: за точене на ножове с гладко острие (не сератирани)
- Покритие: от твърд хром
- Дължина на точилото: 30 см
- Цвят: черен
- Опаковка: полиетиленов калъф на острието
Характеристики на стоманата:
- Висококачествена неръждаема стомана с максимална устойчивост срещу корозия
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Мусат |
| Брой степени (count) | 1 |
| Абразивен материал | Стомана |
| Подходящо за | Стоманени ножове |
| Начин на работа | Ръчно |
| Мощност (W) | 0 |
| Грит (count) | 0 |
| Неплъзгаща се основа | Да |
| Дължина (mm) | 300 mm |
| Тегло (g) | 0 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Мусат Victorinox, 30 см, кръгъл 7.8513
Поддържайте ножовете си остри като бръснач с мусата Victorinox с дължина 30 см. Предназначен за професионална и домашна употреба, той бързо възстановява режещия ръб на правите ножове, осигурявайки прецизно рязане всеки път.
Ключови Предимства
- Прецизно заточване — 30 см кръгъл прът за лесно възстановяване на ръба.
- Издръжлива конструкция — Висококачествена стомана с ергономична дръжка за дълготрайна употреба.
- Универсална употреба — Подходящ за всички прави ножове от неръждаема стомана.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Мусат |
| Дължина | 30 см |
| Материал | Стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Мусат Victorinox 30 см
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




