- VICTORINOX

Основният практичен инструмент за вашата чанта
Произведен в Швейцария функционален спътник с 10 функции
В избор от три свежи стила, за да изразите своята женствена страна
10 функции:
- Острие/нож за писма
- Ножици
- Карфица
- Пила за нокти
- Отвертка за малки кръстати винтове (върхът на пилата)
- Клечка за зъби
- Пинсети
- Химикалка
- Линийка см
- Линийка инчове
Височина 4 мм
Дължина 82 мм
Широчина 55 мм
Тегло 26 гр
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | дамски |
| Материал | ABS |
| Цвят | Paris Style |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието (mm) | 58 |
| Обща дължина (mm) | 82 |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип заключване | Без заключване |
| Тегло (g) | 26 г |
| Тип острие | Spear Point |
| Тип режеща ивица | Гладко |
| Механизъм за отваряне | Ръчно |
| Клипс за джоб | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Твърдост на острието (HRC) | 56 |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Swiss Card Paris Style – Швейцарски джобен нож-карта
Носете основни инструменти в портфейла си с Victorinox Swiss Card Paris Style. Тази ултратънка карта включва ножче от неръждаема стомана, ножичка, пиличка за нокти и още, в стилен дизайн, вдъхновен от Париж. Идеална за всекидневно носене, тя се побира във всеки слот за карти.
Ключови Предимства
- Ултракомпактен дизайн – Достатъчно тънка, за да се побере в портфейл или чанта, винаги под ръка.
- Многофункционален комплект – Включва ножче, ножичка, пиличка, пинсета, клечка за зъби и химикалка.
- Швейцарско качество – Произведено от Victorinox с прецизна неръждаема стомана за дълготрайна издръжливост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана / ABS пластмаса |
| Размери | 82 x 55 x 5 мм |
| Тегло | 26 г |
| Инструменти | Ножче, Ножичка, Пиличка, Пинсета, Клечка за зъби, Химикалка |
Какво има в кутията
- Victorinox Swiss Card Paris Style
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




